Nahlédnutí do zákulisí elektro rekonstrukce

2.8.2024. Kategorie: Mateřská škola, Základní škola

Milí rodiče,

v tomto krátkém videu můžete nahlédnout "za dveře školy" do zákulisí elektro rekonstrukce k datu 29. 7. 2024.

Díky neúnavné a poctivé práci stavební firmy STAVORENOL se podařilo urychlit termín ukončení, a tak již od 12. 8. máme možnost zahájit úklidové práce a stěhování nábytku a dalšího vybavení tříd.

Vzhledem k rozsahu úklidových prací a náročnému stěhování budeme opět vděčni za podporu ochotných rodičů, stejně jako tomu bylo před rekonstrukcí. V 1. fázi od 12. 8. budeme potřebovat především ženy (pomoc s úklidovými pracemi, čištění lavic a skříní apod.), od středy 14. 8. budeme vděčni za silné tatínky při stěhování nábytku a těžkého vybavení.

V průběhu příštího týdne telefonicky oslovím především dříve přihlášené rodiče. Najdou-li se další dobrovolníci, určitě budeme rádi i za ně, neboť práce bude dost a rádi bychom vše stihli do 25. 8. V případě zájmu prosím kontaktujte ředitelku školy D. Machálkovou na tel. 776694244 (do 10. 8.) nebo hospodářku školy A. Kacířovou na tel. 739321485 (od 11. 8.).

Těšíme se na spolupráci.

Dagmar Machálková